kutsumaan korjauksiin 13 miljoonaa autoa maailmanlaajuisesti?
Olisko mikään muu automerkki
pystynyt...
5267
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tottakai, eräs saksalaiskonserni pystyisi siihen ihan miten vaan, mutta ei ole tarvetta kun autot on suunniteltu ja rakennettu alunperin huolella ja hyvistä osista. PS. Saman firman autoihin voi muuten tankata 95E10 bensaa kaikkiin niihin autoihin mihin on luvattukin ja ne toimii sillä aivan yhtä hyvin kun vanhallakin polttoaineella. Siinä nähdään taas ero "suunnittelun" ja SUUNNITTELUN välillä.
15 MILJOONAA
http://www.iltalehti.fi/autot/2011012613073506_au.shtml
15 miljoonaa.
mutta ei niitä tosin ole noin paljon myyty mutta vois kuitenkin varalta takas kutsua kun on niissä vikoja enempi kuin osia!!
Kyllä euroopassa myydään pösöjä ja sitikoita paljon enemmän kuin noita "metsäkansalaisten"suosimia vinosilmien matolaatikkoja.