Nokiat X3-02 touch vai 6303i

Kertokaas kokemuksistanne mokomista :) En osaa päättää..
3327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nokia X3 löytyisi nopeat 3G/wlan yhteydet. Siinä on myös tarkempi kamera (Merkitystä)? Minun valintani olisi X3-02. Jos et tarvitse noita ominaisuuksia, niin Nokia 6303i olisi halvempi,

Äänestä

Mä sain takuusta Nokia 6555sta Nokia X3-02. On tää kyllä mahtava. Mutta olis kiva kirjottaa kosketusnäytöllä vaikka siihen kyllästyy ennen pitkää! Mutta jos haluat viideksi vuodeksi puhelimen voisi olla Puhelimesi Nokia 6303i Mutta jos alle 3v niin nokia X3-02

Äänestä

nokia x3 hajoo ku tipahtaa lattialle. Tai viimeistää sillo ku ku puhut siiihe. Kaks kertaa jo oon saanu uue puhelime

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puh7 kirjoitti:

Kertokaas kokemuksistanne mokomista :) En osaa päättää..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu