Tuletko minuutissa

4364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..

Äänestä
  • joo heh..

    Äänestä

no olipa mukavasti sanottu.
Eli ei.

Äänestä

Naisena voin sanoa että toisen läsnäolo kiihotti kumpaakin niin rajusti että kun istuin syliinsä vaatteet päällä sain orgasmin, istuin ilman vaatteita, koko kokonaisuus oli pelkkää jatkuvaa orgasmia ilman taukoa, vielä aamullakin...varmaan hänkin se huomasi..

Koskaan en ole moista kokenut, en ikinä ole saanut yhtäkyytiä orgasmia orgasmin jälkeen ilman taukoa.
Surettaa vain ettei tätä voi tapahtua kenenkään muun kanssa ja hän taitaa olla minulle saavuttamattomissa, tahtoisin kokea tuon maagisen ihanan hetken uudelleen, ajan kanssa, puhtaana, kaksin ja sängyssä...tai sohvalla..ihan missä vain..

Taitaa jäädä haaveeksi, se oli jotain uskomatonta, niin ihanaa minulle ja uskonpa että myöskin hänelle, ainakin hän sanoi niin, ja näinhän sen hänen silmistään.

Vain yksi mies tämän pystyy minulle tekemään, mies menneisyydestä, toivottavasti joskus vielä saan tavata hänet tulevaisuudessakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


._nainen_. kirjoitti:

vieläkin? ;D

http://www.youtube.com/watch?v=dt2n9sCgcl0&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu