Ajattelin

tulla takaisin sun elämääsi, koska ........ sua tosi paljon.,

m---n
241241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

mistä päin milloin koska mitä.

Äänestä
  • olla-->otsikosta hän voisi tunnistaa itsensä-,ehkä..

    Äänestä

puhut?

Äänestä

sitten katosit,

Äänestä
  • / väärinymmärrys..

    Äänestä

  • mitäs-sanot kirjoitti:

    / väärinymmärrys..

    olen/olin ihan *järkyttynyt* sydän hakkaa taas..se kaikki päättyi juuri noin

    Äänestä

Tervetuloa vaan takaisin :)

Äänestä

ihanampi viesti jollekin.
Haluan hänet elämääni, ja varmaan ihan sama olisi syy:)

Äänestä

Kiva viesti :)
Tämän viikonlopun houkutuslinnusta kun hän selviäis neutraalilla asenteella niin sitten...

Äänestä

kadonnut. Se tunne minkä vain sinä saat aikaan minussa ;)

Äänestä

elämääni

Äänestä

En tiedä oliko mulle, mutta jos on niin sanoisin, että erinomainen ajatus. ;) Haluisin sut/hänet takaisin mun elämääni.

Äänestä

Sanoisin varmaan vielä, että tervetuloa... Kuitenkin alkaa olla kulunut aikaa jo sen verran, ja loukkasit niin pahasti, että on viime hetket meneillään että voisin ajatella olevani enää kanssasi missään tekemisissä. Rakastan sua edelleen, mutta vihaan myös. Väärinkäsityksiä oli välillämme, mutta sinä et halunnut selvittää asioita kanssani vaikka kuinka pyysin ja pyysin. Pidä kiirettä kuitenkin sen takaisin tulemisen kanssa, sillä kohta saattaa olla ovi lopullisesti kiinni.

Äänestä

  • MurrrMinä :) kirjoitti:

    Ok. Sopii jos tervetuloa! Missä se ovi joka on auki??
    http://kotomatrix.ru/images/lolz/2011/01/27/804661.jpg

    Juhalle se on!!!

    :)

    Olen kyllä nainen... Kiitos kuitenkin että palasit noihin kissakuviin niitten huonojen venakko-renkutusten jälkeen -ei millään pahalla, mutta musiikki oli huonoa. Enkä ole mitenkään vihamielinen naapurimaamme kansalaisia kohtaan, en vain tykännyt musiikista. Kissakuvistasi kuitenkin tykkään, ne on hauskoja ja kissat on söpöjä. :)

    Äänestä

  • JepulisJees kirjoitti:

    Olen kyllä nainen... Kiitos kuitenkin että palasit noihin kissakuviin niitten huonojen venakko-renkutusten jälkeen -ei millään pahalla, mutta musiikki oli huonoa. Enkä ole mitenkään vihamielinen naapurimaamme kansalaisia kohtaan, en vain tykännyt musiikista. Kissakuvistasi kuitenkin tykkään, ne on hauskoja ja kissat on söpöjä. :)

    Sinulla on vain huono maku musiikkia kohtaan!
    http://kotomatrix.ru/images/lolz/2010/08/18/656344.jpg

    Mutta kiitos kiitoksesta!
    Minäkin olen söpö!
    :)

    Äänestä

Jos vihje löytyy alarivltä, kuin menneisyydestä ja kuitenkin nykyisyydestä tavallaan, niin vosi käydä minuun..

Äänestä

ja mä oon taas mietiskelly sua, koska oot niin ...........

;)

Äänestä

tulla sit, äläkä vain ajattele ;)

Äänestä

sitten vaan

Äänestä

vihaat mua tosi paljon? Kiusaat mua tosi paljon? Ajattelin sana ei sano mitään, synonyymi siitä kyllä. Miten meinasit tulla? Siis mun elämääni takaisin? Onko mielestäsi hyväkin idea? Nyt nukkumaan.

Äänestä
  • sinä haluat rauhoittua,,,,sitten iskee taas toinen vaihe kun olet "levännyt" tarpeeksi? Anteeksi jos epäilen..

    Äänestä

No kahotaan, onko sussa miestä. Testosteroni tuoksuu tänne asti mutta se ei taira tässä asiassa auttaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitäs-sanot kirjoitti:

tulla takaisin sun elämääsi, koska ........ sua tosi paljon.,

m---n

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu