Apua!Miten vastata mtv3chat-viestiin?

Moi,

osaisko joku neuvoo, miten vastaan chat-viestiin? Jätin eilen viestin ja nyt sain joltain viestin takas. Pitäiskö siihen viestin alkuun kirjoittaa jotain tai jotain, jotta vastauksen sain sille lähettäjälle takaisin? HELP!! TÄRKEÄ!
3552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

VASTAA deittinumero VIESTISI

lähetä numeroon 173122, deittinumeroksi ei oma vaan deitattavan deittinumero, VASTAA isolla kokonaan, muista välilyönnit

Äänestä
  • Kiitos todella paljon, olet kultainen ihminen, suukko ja halaus:)

    Äänestä

  • Hanna86 kirjoitti:

    Kiitos todella paljon, olet kultainen ihminen, suukko ja halaus:)

    Eipä kestä. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hanna86 kirjoitti:

Moi,

osaisko joku neuvoo, miten vastaan chat-viestiin? Jätin eilen viestin ja nyt sain joltain viestin takas. Pitäiskö siihen viestin alkuun kirjoittaa jotain tai jotain, jotta vastauksen sain sille lähettäjälle takaisin? HELP!! TÄRKEÄ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu