Hei olen vaihtamassa ACN:ää toiseen liittymään, ihan vain siksi koska acn lähettää minulle virheellisiä puhelinlaskuja joita ei erkkikään pysty maksaa, joten kiitos acn nyt olen rahaveloissa. Mikä liittymä kannattaisi ottaa ja miksi?
kiitoksia etukäteen ja hyvää päivänjatkoa.
terveisin Marjaana
kiitoksia etukäteen ja hyvää päivänjatkoa.
terveisin Marjaana
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sevenin PG free. Puhelut kaikkiin liittymiin ja lankapuhelimiin 7c/min ja tekstarit kaikkiin liittymiin 7c/kpl. Vrt. esim Sonera One 13c/min ja 10c/kpl. A.K
http://www.tele.fi ... ei pelkoa verkostomarkkinointisekoiluista tai laskutusepäsevyyksistä, ei "pienellä painettuja" hintoja.
unohdit mainita siitä puhelunaloitusmaksusta..... (vai oletko edes huomannut mihin nimesi laitoit ;-))
ota vaan Telefinland... ainoa selkeä ja reilu hinnoittelija ilman pienellä painettuja lisäehtoja. ja kaikkein edullisinkin vielä.
Puhelun aloitus maksua. Hyvin toimii ja on edullisin, kelpaa ainakin minulle :)
jos olen noin velkaantunut jo ilmaispuheluilla. Ei Sinulla ole toivoakaan minkään operaattorin kanssa jotka veloittavat puhelimen käytöstä jotain. Saunalahti on mainosten perusteella lähes ilmanen vielä hetken aikaa.
voi olla ideaa ruveta kommunikoimaan savumerkeillä, kun kaikkia operaattoreita haukutaan nykyään.
jotkut on oikeesti ryvettyny sählätessään laskutuksillaan ja toisia haukutaan tasapuolisuuden vuoksi.
repikää siitä.....