Oot

semmonen tuittupää, että en osaa sua käsitellä.
7415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

niin olenkin, no en ole.

Äänestä
  • mikäsv tässä nyt ollessa kun tollaunen pieni lämmin kiva viekussa ei multa mitään kiellä . ruolassa yö kylässä . pilkun viilaajille tiedoksi lähetän tämän kännykällä jäi lasit kotiin pahoittelen mahdollisia kirjoitus virheitä

    Äänestä

hankala, jos mut ottaa omaksi ;)

Äänestä
  • mistä sut voi noutaa omaksi? :)

    Äänestä

  • tuhma. kirjoitti:

    mistä sut voi noutaa omaksi? :)

    Sieltä missä mä olen :)

    Äänestä

  • En ole ollenkaan kirjoitti:

    Sieltä missä mä olen :)

    mikä kaupunki?

    Äänestä

tuittupää koska en sua saa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuhma. kirjoitti:

semmonen tuittupää, että en osaa sua käsitellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu