Baleno vai Megane?

Suzuki Baleno on ainakin pärjännyt testeissä Meganea paremmin joten taidan sittenkin hankkia sen Suzukin. Hyvä ajettavuus ja turvallisuus on pääasia ja niitä kumpaakaanhan ei Meganesta testeissäkään löydetty. Jälleenmyyntiarvo ja toimintavarmuus puhuvat myös Suzukin puolesta.
2605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Väitteesi on vain yksi väite monien väitteiden joukossa niin kauan kuin mitään linkkiä tai edes väitteen julkaisijan nimeä ei ole julkaistu.

Äänestä

Vakaampi ajettava ja parempi ohjaustuntuma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toinen on auto kirjoitti:

Suzuki Baleno on ainakin pärjännyt testeissä Meganea paremmin joten taidan sittenkin hankkia sen Suzukin. Hyvä ajettavuus ja turvallisuus on pääasia ja niitä kumpaakaanhan ei Meganesta testeissäkään löydetty. Jälleenmyyntiarvo ja toimintavarmuus puhuvat myös Suzukin puolesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu