...

Mistä tiedän mitä
tunnen ??!!!!! 7.8.2002 10:14!!!!! >> 7.8.2002
1165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei voi olla huomaamatta jos on rakastunut jhnkn ihmiseen. Mutta ehkä teidän tapauksessa nainen on käynyt rakkaudenosoituksineen liikaa ja liian nopeasti "päälle", vrt. jokapäiväiset lemmenvakuutukset ym, joten sinun omalle tunteellesi ei ole jäänyt "tilaa" kasvaa ja varttua. Ehkä et ole ehtinyt edes rauhassa miettiä mitä ajattelet hänestä.
Voi olla ettet ole rakastunut naiseen. Ei kaikki rakastu helposti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.. kirjoitti:

Mistä tiedän mitä
tunnen ??!!!!! 7.8.2002 10:14!!!!! >> 7.8.2002

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu