Kumman valitsette
Hyvä nousukänni vai hyvä kunnon pano?
Gallupin poikasta
7
301
Vastaukset
- ex-tissuttaja
En kumpaakaan.
Rakastelun valitsen mielelläni ja olen vähän romantikko.- Sirkku-Eliisa
Voi että mä tykkään susta ja su kirjotuksista, ne on niin syvältä!
Koska tavataan?
http://www.youtube.com/watch?v=lkNY4JWeQk0 - gueswho
Sirkku-Eliisa kirjoitti:
Voi että mä tykkään susta ja su kirjotuksista, ne on niin syvältä!
Koska tavataan?
http://www.youtube.com/watch?v=lkNY4JWeQk0Valitettavasti en avaa linkkejä.
Kiva kun tykkäät minusta ja kirjoituksistani. - 16
Sirkku-Eliisa kirjoitti:
Voi että mä tykkään susta ja su kirjotuksista, ne on niin syvältä!
Koska tavataan?
http://www.youtube.com/watch?v=lkNY4JWeQk0seriffi on varannut sen itselleen.
- eikös ole
16 kirjoitti:
seriffi on varannut sen itselleen.
Eikös Seriffi ja Ex-tissuttaja ole sama tyyppi?
- --------------------
eikös ole kirjoitti:
Eikös Seriffi ja Ex-tissuttaja ole sama tyyppi?
Kaksneuvonen ehkä.
kasvaa aikuiseksi ennen kuin tuot sen uudestaan näytille. Nyt se ei ollut oikein edukseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1207071Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1184842L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa634106TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a143414Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7072171Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2481556- 671415
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581398Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j561344Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221116