nokia cs-17 ja cd-poltto

mokkula kakkula

5

242

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ainakaan Nokia CS-15 ei mulla vaikuta poltteluihin mitenkään. CS-17 on tietty eri tikku.

    • börnääkö?

      niin epäonnistuneesta poltosta ei ole suurempaa haittaa kuin menetetty aika. Vanhastaan (esim. Nero) suositeltiin polton aikana välttämään muuta käyttöä (esim. hiiri). Älä kytke tikkua koneeseen polton ajaksi ja vältä muutakin käyttöä - anna polton olla ainoa aktiivinen toiminta koneellasi. Data on siitä ihmeellistä, että kaikki on mahdollista.

      • mokkulan kakkula

        sepä siinä onkin kun poltot epäonnistui vaikkei mitään ylimääräsiä ollut päällä. selain, netti ja nokian nettitikkuohjelmakin oli suljettu.

        nyt kun äsken poltin niin imgburn poltteli oikein ilosesti virheettömän levyn kun nettitikku ei ollu kiinni koneessa.


      • mokkulan kakkula

        mutta jos poltosta tulee virheellinen niin pystyykö ohjelmat ja polttimet pyyhkimään sellaiset levyt yhtä hyvin tyhjiksi kuin virheettä poltetut?


      • mokkulan kakkula
        mokkulan kakkula kirjoitti:

        mutta jos poltosta tulee virheellinen niin pystyykö ohjelmat ja polttimet pyyhkimään sellaiset levyt yhtä hyvin tyhjiksi kuin virheettä poltetut?

        tässä tap. siis kysymys on tietenkin rw-levyistä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?

      Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko
      Ikävä
      99
      1516
    2. Ozzy Osbourne on kuollut

      Kevyet mullat ja R.I.P. Ei soi enää Paranoid.
      Maailman menoa
      223
      1136
    3. Kerran oltiin mekin kahdestaan

      Saanko sanoa, että minua kyllä vähän huvitti jälkeenpäin? Olit kuin vapiseva jänis ketun vieressä valmis loikkimaan paik
      Ikävä
      13
      1136
    4. Oikeasti, voitais mennä kahville

      ja jutella niin kuin normi-ihmiset. Kyllä toivon sitä. En pelkää kohdata enkä istua sun kanssa samassa pöydässä. Miten o
      Ikävä
      81
      949
    5. Persut yritti estää somalinaista väittelemästä lääketieteen tohtoriksi

      Yrittivät saada hänet lähihoitajakouluun, vaikka pärjäsi hyvin koulussa. Nyt hän on yliopistossa väitellyt lääketieteen
      Maailman menoa
      240
      941
    6. Naiset, naiset

      Älkää antako painonne nousta. Naisella ylipaino ei ole hyvä.💝
      Ikävä
      141
      920
    7. Jos nainen harrastaa seksiä

      Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi
      Ikävä
      179
      903
    8. Pihlaja-puulle

      Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos
      Ikävä
      15
      819
    9. No mitä nyt

      Ollaanko vaiko eikö olla? Miehelle.
      Ikävä
      71
      757
    10. Yritin keväällä unohtaa sinut nainen

      mutta siinä kävi niin, että ikävä tuli korkoineen takaisin. Niin että mikä taikavoima sinulla on minuun, sitä joutuu mie
      Ikävä
      31
      713
    Aihe