kuninkaalistenelämä onn helppoa
kuninkaalliset
j k
7436
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
olen aivann sama mieltäasiasta
http://svenskdam.se/2011/01/prinsessan-madeleine-pa-bal-med-donald-trump/
Helpon, toisten veroeuroilla mälläävän kulminoituma, Madde!
Vähän tunnut tietävän Ruotsin taloudesta. Ruotsalaisilla ei ole varaa heittää kuninkaalisia pois, koska he takovat niin suuren osan ruotsalaisten hyvinvoinnista omistustensa kautta. Medelsvensson elää Madden rahoilla!
Höpöhöpö ja seliseli! Nämä tallirengin lukihäiriöiset, siniveriset jälkeläiset ovat keplottelemalla kansalta ryöväämällä rikkautensa ja rahansa hankkineet vuosisatojen ajan.
Vain vajokit voivat ihailla kansan elättejä, kuninkaallisia vilkuttajia, jotka kaikenkukkuraksi vielä ovat tavistakin taviksempia bodareita, klubiemäntiä, hörhöjä ja natsiupseerin jälkeläisiä. On muuten hienoa!
http://myroyal-myroyals.blogspot.com/
Kuninkaalliset saisi loppua ja tasavalta tialle. Mikä oiekus on tulla tähän maailmaan tietystä pyllystä ja keikutella valtion rahoilla. Parempiakin vaihtoehtoja löytyy. Tasavalta! mITÄÄN KUNNON TYÖTÄ EIVÄT TEE.