Ethän sä

rakas oo mulle vihanen? :)
5306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

rakkaalle ollaan vihasia 2 sekuntia. Ensimmäinen sekunti on se, kun viha syttyy ja toinen sekunti, kun
viha katoaa:)
En ole kovin pitkävihainen:)

Äänestä
  • no enpäs. en vaan haluu sua.

    Äänestä

ole vihanen, ikävä vaan.

Äänestä

Jotenki vaa kaikki tökkii tänää...
Ikävä vaivaa...

Äänestä

enää, lepyn yleensä nopeasti..;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toivottavasti et kirjoitti:

rakas oo mulle vihanen? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu