Yöpaikkaa

Kaksi opiskelijaa tulos Poriin pariks päivää,mistä yöpaikka opiskelija budjetil?
4405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siäl o paljon semmosii kekkä vois majottaa pari. Varsinki jos o tytöi. Mut kelpaa niil mtameil pojakki.

Äänestä
  • No jos joku haluu meitit majottaa niin ottakee yhteyt: [email protected]

    Äänestä

Mulla olis vuodesohva ja sänky yksiössäni. Voisin asua muualla ne pari päivää.Koskahan olisitte tulossa?

Äänestä
  • Viikolla 7 olisi tarkoitus, otatko paremmin yhteyttä asiasta em. sähköpostiini?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ijhikjkj kirjoitti:

Kaksi opiskelijaa tulos Poriin pariks päivää,mistä yöpaikka opiskelija budjetil?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu