205 1.9 Gti

Pitkäaikainen haku jatkuu.. Eli etsin alkuperäistä ja hyväkuntoista 205 1.9 Gti:tä. Jos olet myymässä autoasi niin laita sähköpostia. [email protected]
5411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ihan täysin alkuperänenkö pitäs olla?

Äänestä
  • Pitäisi olla lähes alkuperäinen, kunhan ei ole mitään virityksiä ja levikkeitä eli ns."tuningia" Toki pakoputken vaihdot ym. normaalit toimenpiteet ei haittaa.

    Äänestä

  • Jope kirjoitti:

    Pitäisi olla lähes alkuperäinen, kunhan ei ole mitään virityksiä ja levikkeitä eli ns."tuningia" Toki pakoputken vaihdot ym. normaalit toimenpiteet ei haittaa.

    Yks hyvä ois tiedossa mut sitä on vähä tuunattu. Takaluukku tasotettu ja siinä on joku takasiipi jne. Hintaki on 5200 euroa

    Äänestä

  • VVM kirjoitti:

    Yks hyvä ois tiedossa mut sitä on vähä tuunattu. Takaluukku tasotettu ja siinä on joku takasiipi jne. Hintaki on 5200 euroa

    Tonnin yli bubjetin, eli turhan kallis. Mutta kiitos tarjouksesta.

    Äänestä

www.mobile.de

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jope kirjoitti:

Pitkäaikainen haku jatkuu.. Eli etsin alkuperäistä ja hyväkuntoista 205 1.9 Gti:tä. Jos olet myymässä autoasi niin laita sähköpostia. [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu