sinä kirjoitat täällä. He kannustivat minua jatkamaan ja katsomaan kuinka asiat päättyvät. He toimivat aivan toisin kuin ne muutamat muut silloin kauan sitten. Kiitos näille uusille. Uskon pikaiseen päätökseen erollemme. Olet mielessäni ollut jo kovin kauan, harhaa se tuskin oli.
Kerroin heille, että
Ufomies_______
10520
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Jos se on totta, niin vie hänet pois näiltä palstoilta. Sen ajan, jonka olet käyttänyt täällä, olisit voinut käyttää myös hänen seurassaan.
totta se on, että kannustivat. Mutta kun asia on itsessään epävarma.
No sitten se pitää varmaan varmistaa? Kuulostaa kyllä aika erikoiselta - vähän kuin pyytäisi tyttären kättä tämän isältä?
Minä en tiedä mikä on totta :(
Minä? Miten? En edes oikein tiedä kuka olet...
miksi lainkaan kirjoitit ?
Eihän täällä kukaan kirjoittaisi yhtään minnekään jos he kirjoittaisivat vain heille, jotka tunnistavat, ja toisekseen kirjoitin kolmannessa persoonassa, en minä tai sinä. Pieni loma palstoilta voisi tehdä ehkä vähän terää - meille kaikille. Kysykää suoraan heiltä itseltään hyvät ihmiset, älkää antako näiden palstojen sekoittaa päätänne, tai käyttäkää selkeitä tunneista. Vihjeitä, jotka aukeavat vain asianomaisille itselleen. Vastasin koska viesti oli mielenkiintoinen ja erikoinen.
Ja kevätalvea :)
Hienoa jos kannustivat :)
hiljaa hyvä tulee kai sitten.Harhaa tämä ei ole.