Kaikki riippuu

nyt vain ja ainoastan siitä mitä sä tahdot/toivot.. Koitas pian jo päättää se :)
21903
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

tahdon sut rakas kulta.Soita mulle rakkaani

Äänestä
  • vapaa, sen tiedän.

    Äänestä

  • Tiedän kyllä mitä tahdon, mutta keinot ovat hakusessa. Olen kai liian rakastunut. . .
    Otan pallon vastaan ja harjoitan heittokättä . . viikonloppua varten ?

    Äänestä

ainakaan riipu mitään...

Äänestä
  • Ne ei varmaan liity suhun mitenkään.

    Äänestä

ettei tule takalaiton. Jos vaan sinut kiinni saisin, irti en päästäisi. Se vasta olisikin ylipitkä - halaus.

Äänestä
  • Musta on vittumaista vittuilla tänne.mu kun kerran halutaan keskustella tällä niin tehdään sitten niiin.

    Äänestä

  • Otan kiinni. Mieluiten kyllä koppaisin sinut kiinni. Tervetuloa halailemaan vaan.. :)

    Äänestä

nyt mulla...
Laitat mut pikkasen tiukkaan paikkaan...
Haluisin aika paljon suorempaa puhetta...oon melko huono lukemaan rivien välejä...

Jos toi oli ees mulle.

Äänestä

Ootko varma että haluat tämmöisen naisen. Kai mun on parempi varoittaaa että paikat riippuu

Äänestä
  • naista, mä haluan miehen kun mä satun olemaan itte nainen.

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    naista, mä haluan miehen kun mä satun olemaan itte nainen.

    laita noita tietoja jo heti alkuun? säästäs varmaan aikaa muilta ihmisiltä ettei turhaan vastaa. ei luulis vaativan paljon pistää nyt edes sukupuoli esille.

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    naista, mä haluan miehen kun mä satun olemaan itte nainen.

    laitat faktat pöytään, kunhan ekat kymmenen vastausta on aloitukseesi tullut. Sulla on aina toi sama tyyli, mitäs sitä vaihtamaan. Varmat vastaukset ainakin saat tolla tyylil, mitä siitä jos vaikka onkin naisilta kaikki :D vähänkö oot naurettava LOL!!!

    Äänestä

  • siinä sitten kirjoitti:

    laitat faktat pöytään, kunhan ekat kymmenen vastausta on aloitukseesi tullut. Sulla on aina toi sama tyyli, mitäs sitä vaihtamaan. Varmat vastaukset ainakin saat tolla tyylil, mitä siitä jos vaikka onkin naisilta kaikki :D vähänkö oot naurettava LOL!!!

    naurettava kommentteinesi. Mitä sä tuut mua haukkumaan naurettavaksi, vähänkö oot ilkee tyyppi.

    Äänestä

ihmeessä vähän edes että kenelle menee. Raivostuttavaa.

Äänestä

Tunteet muuttuu kiukuksi ja pahaksi oloksi.

Äänestä
  • sit ei tuu ainakaan koskaan olemaan "meitä" :(

    Äänestä

ei se ihan noin ole.

minä olen se pallo. sinä sitä pompotat. tarvitsen sitä että pompotat mut oikeille raiteille.

:)

Äänestä

meille yhteisen elämän:)

Äänestä
  • jatkuu...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pallo on nyt sulla. kirjoitti:

nyt vain ja ainoastan siitä mitä sä tahdot/toivot.. Koitas pian jo päättää se :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu