vaikeaahan se on

kun sinulla ei ole ovea eikä puhelinta.. minulla on molemmat.. ?
6155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Juu.kop kop avaa rakas.kop kop avaa hakas...

Äänestä
  • Tuleeko mitään mieleen?

    Äänestä

  • s.ö.s kirjoitti:

    Tuleeko mitään mieleen?

    tulee ja paljonkin. esim, odota, hoitelen tuon toisen ensin tulen sitten sun luo..

    Äänestä

  • s.... kirjoitti:

    tulee ja paljonkin. esim, odota, hoitelen tuon toisen ensin tulen sitten sun luo..

    Se on vähän myöhästä.

    Äänestä

  • s.ö.s kirjoitti:

    Se on vähän myöhästä.

    ,,,,

    Äänestä

  • ,,, kirjoitti:

    ,,,,

    Ei sullakaa hyvin mee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

kun sinulla ei ole ovea eikä puhelinta.. minulla on molemmat.. ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu