Susianlyytikko on syntynyt kahdesta

kromosomivajeisesta

punikista joiden idioottikromosomien määrä synnyttää susianalyytikon kaltaisia vajakkeja ! Tällainen vajakki on äärimmäisen vaarallinen yhteiskunnalle ja sen täysivaltaisille toimiville jäsenille ! Susianalyytikolta ei yksistään puutu x ja y kromosomeja vaan niitä on joissain soluissa liikaa ja ovat aiheuttaneet tällaisen ääritapauksen joissa hermojen ja mielen liikkeet ovat täysin halllitsemattomassa tilassa ! Yleensä susianalyytikkoon verrattavisssa tapauksissa ym. kromosomihäiriö aiheuttaa myös usein pakkoliikkeitä , muistinmenetystä , onanisaatiota , eläimiin sekaaantumista ja niiden palvontaa sekä samaistumista eläimiin jne. Tällaisia yksilöitä on kirjattu jo 1892 lääketieteessä ! Ranskalaisten asiakirjojen mukaan tällaiset tapaukset on likvidoitu hyvinkin nopeasti ! Eli tämänkin palstan lukijoiden kannattaa seurailla ympäristöään jotta kyseistä tautia sairastava susianalyytikko saadaan hoitoon ! Kyseisen susianalyytikon kyllä tunnistaa yllämainituista elkeistä ! Myös Venäjän arkistoista löytyy mainintoja vastavanlaisista häiriötekijöistä jotka nopeasti poistettiin yhteiskunnasta ! Silloin oli helpompi tunnistaa koska heillä ei ollut muuta keinoa kuin julkinen toitotus toreilla ja turuilla ! Juuri siksi tänään tällaiset vajakit ovat vaarallisia koska he näköjään pystyvät levittämään tätä sairasta ajatusmaailmaansa netin kautta ! Netin välityksellä vajakit myös löytävät toisensa ja hedän sairas hormonaalinen tasonsa nousee ! Amer.professori Stephen Burrouhgsin tekemän tutkimuksen ( 2009 ) mukaan tällaiset vajakit tulisi eristää ! Suomessa näitä yksilöitä useita satoja joten heitä ei voi olla huomaatta ! Venäjällä ne on jo Putinin toimesta likvidoitu koska ovat lähes yhtä suuri uhka valtiolle kuin tsetseeni terroristit !

3

280

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • väittää, että

      peräsuoliyhdynnästä ei voi tulla raskaaksi?

      Meillähän on todisteena tuo Susia....asiantuntija.

    • susianalyytikko.

      sille että isäni synnytti minut. Antakaa minun rauhassa nussia susia. Suomeen tarvitaan lisää susia, jotta saan lisää nussittavaa. Ne kun pakkaa kuolemaan AIDS:iin. Hoitoon en enää halua mennä, koska siellä ei ole susia tai koiria raiskattavaksi.

    • noh, ole sinä sitten homomannerheim-reppanan kannattaja ihan rauhassa. Heh heh.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      106
      1281
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      94
      898
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      814
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      693
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      642
    6. 32
      635
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      584
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      568
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      533
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      476
    Aihe