Papillon resort?

Olisiko kukaan mahdollisesti viettänyt lomaansa kyseisessä resortissa ja jopa mini-suitessa, jota olemme varaamassa?
Onko niin, että siellä parvella olevat sängyt ovat lapsille ja "alakerrassa" on isompi sänky aikuisille?
En oikein saanut tolkkua ainakaan kuvien perusteella!
1502
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

... ja sit vielä... onko ranta kuinka kivikkoinen ja löytyykö mitään pikkukauppaa lähistöltä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MP kirjoitti:

Olisiko kukaan mahdollisesti viettänyt lomaansa kyseisessä resortissa ja jopa mini-suitessa, jota olemme varaamassa?
Onko niin, että siellä parvella olevat sängyt ovat lapsille ja "alakerrassa" on isompi sänky aikuisille?
En oikein saanut tolkkua ainakaan kuvien perusteella!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu