Dubain majoitus...

lomailija dubaissa

Osaako joku kertoa mikä hotelli Dubaissa hyväksyisi kolme aikuista ja yhden lapsen samaan huoneeseen kun toinen lapsistamme lasketaan jo aikuiseksi 13v...tähän mennessä olen löytänyt Hotelli Atlantis the Palm mutta onko muita?
Kiitos?
ei raaski kahta huoentta ottaa.

1

275

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 3 + 1

      Kokeile koevarausta sellaisen nettivaraamon kautta, jonka tietoihin voi valmiiksi syöttää henkilömäärän eli 1 huone / 3 aikuista 1lapsi (tai 4 henkeä). Sitten seulot niistä jonkun sopivan. Tällä tavalla pystyy hotellia etsimään ainakin seuraavista nettivaraamoista : www.hotels.com , www.venere.com ja www.dhr.com . Kaikkien näiden sivuilta olen onnistuneesti varannut. Ellei yhtään osumaa löydy, niin sitten huonompi juttu, mutta olen melko varma että ainakin erilaisia huoneistohotelleja sieltä löytyy (esim. kaksio). Tavalliseen hotellihuoneeseen ei monestikaan saa kahta lisävuodetta, mutta jos pystytte nukkumaan kahdessa parivuoteessa, niin amerikkalaistyyliset hotellit antavat siihen usein mahdollisuuden, koska niissä on huoneessa 2 x leveä double bed. Kokeile vaikkapa Ramada tai Holiday Inn ketjuja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      88
      1813
    2. Jumankauta sä olet hyvännäköinen

      Ihan mun miehen näköinen 😍
      Ikävä
      56
      1000
    3. Nainen, huomasitko kun muutin sinua?

      Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/
      Ikävä
      91
      985
    4. Misä tulipalo?

      Mikä palaa Haapavedellä?
      Haapavesi
      9
      945
    5. Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä

      Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html
      Maailman menoa
      200
      914
    6. IS Viikonloppu 12.-13.7.2025

      Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko
      Sanaristikot
      56
      879
    7. Tämä kesä ei ollut vielä meidän

      Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos
      Ikävä
      60
      857
    8. Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan

      Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      173
      789
    9. Teet tämän niin

      Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸
      Ikävä
      41
      760
    10. Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit

      Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.
      Ikävä
      79
      756
    Aihe