Haluun

sua joka päivä ja vuosiakin jo.. mutta susta en tiedä...oot niin oma ihana ittes aina,rauhallinen ja järkevä.et oo ollut moksiskaan vaikka oon vähän"sekoillutkin".Tykkään susta mies!
2291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sanonu sen hänelle???

Äänestä
  • kyllä,mutta ei ota tosisaan,tai sitten ei välitä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


otan vielä selvää kirjoitti:

sua joka päivä ja vuosiakin jo.. mutta susta en tiedä...oot niin oma ihana ittes aina,rauhallinen ja järkevä.et oo ollut moksiskaan vaikka oon vähän"sekoillutkin".Tykkään susta mies!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu