jos jakun olisin nalle olisin siirtänyt ,

HYNÄSET MUUALLE KUN LÄHTÖ ON HETI KOHT ,SIT EI KUKAAN SUOMEN . MIKÄÄN








NALLE WAHLRUUS .MITEN OLET ULKOMAILLE WARANNUT HYNÄT . KOHTA SUOMI ON ,KÖYHEMPI KUIN KOSKAAN, muista se sanoo piipertäjä.
1196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

aika selkeesti esitit kantasi :) pitikö tuosta jotain ehkä ymmärtää??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SINUN TYÖNTEKIJÄSI kirjoitti:

HYNÄSET MUUALLE KUN LÄHTÖ ON HETI KOHT ,SIT EI KUKAAN SUOMEN . MIKÄÄN








NALLE WAHLRUUS .MITEN OLET ULKOMAILLE WARANNUT HYNÄT . KOHTA SUOMI ON ,KÖYHEMPI KUIN KOSKAAN, muista se sanoo piipertäjä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu