ole enää sun numeroa, enkä varmasti ala sitä enää ettimään sen takia, että en saa vastausta tai sitten se vastaus on jotain mitä en haluaisi kuulla :/
Mulla ei oikeasti
.....
6427
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mulla ollut pitkään aikaa sitä. hain sen uudestaa ja pidän vaan muistona. Saattaa olla, että jotain joskus lähetän.. tuskin kyllä uskallan.
Odottaminen on tuskallista.
Unohtaminen on tuskallista.
Mutta epävarmuus on kaikkein tuskallisinta.
'Paulo Coelho'
Mut ihan rehellisesti sanottuna, poistin hänen numeron jo kerran puhelimesta. En tiedä mitä ajatella hänestä.. Enkä tiedä sitäkään et kannattaako minun hänelle enää viestitellä koska hänen touhu on ollut sellaista. Mut ehtiihän tässä miettiä vielä sitä pari päivää.. Olen vain niin monesti jo saanut häneltä 'turpaan'. En ole mikään masokisti.
Ps. En ole kukaan T (enkä edes kaipaa sellaista) tai s... Kun tuossa lähellä sattuu juuri olemaan jotain sellaisia kirjoituksia.
Voishan sitä tietysti luulla ett toisen numeron poistamalla saa hänet mielestään, mutta ei taida ihan toimia...
ja sitäpaitsi se numero poistu ihan muista syistä, itse en olis sitä poistanut.
sähköpostosoite sulla kuitenkin on joten ei se nyt niin vaikeeta ole!