Eräässä Suomenlahden saaressa vietettiin yhdistyksemme kesäjuhlaa. Saaressa oli iso huvila. Tosi iso 1900-luvun alun tyypillinen rakennus. Sitä vuokrattiin eri tarkoituksiin ja omistaja taisi olla jokin lähikunta. Saunakin oli rannalla ja pitkä kivilaituri johon veneitä useita kiinnitettynä.
Kesäjuhlat siis menossa. Naisia ja miehiä yhteisessä ilonpidossa. Kaikki tuttuja tai ainakin puolituttuja keskenäään. Saunottiin ja ilakoitiin, uitiin jne. Sitä normi tissuttelua ym. Iltanuotio ja jutustelua, sisällä talossa musiikkia ja tanssia.
Iltayöstä, jo hämärässä kävelin rannalla ja etsiskelin vaimoani. Johonkin oli kadonnut. Oli alkanut tekemään mieli vähän lämmintä naisenvartaloa ja siksi vaimoa jo kaipailin. Kävelin laiturille ja silloin eräästä veneestä pilkahti vaalea pörröpää kajuutan ikkunassa. Hetken kuluttua kyseinen pörröpää tuli ulos kannelle ja pyysi istahtamaan viereensä kannelle. Ihan vaan viiniä maistamaan. No minähän istahdin. Oli rouva semmoin puolituttu. Näppärän näköinen ja varmaan kaikella tavalla hyvä. Sanotaan nyt nimeksi Maija. Maija hiukan katkerana valitti sitä, että oma ukko oli seurustellut viskinsä kanssa liikaa ja sammuneena makasi nyt kajuutassa. Itse Maija sanoi suoraan, että häntä panettaa. Ja siitä se minunkin patukkani heräsi. Maija sanoi olevansa valmis mihin vaan ja missä vaan .
Löysimme itsemme ohjaushytin sohvalta. Mies kuorsasi kajuutassa. Maija oli tosi aktiivinen. Hetkessä hän oli kuorinut housuni nilkkoihin ja puristeli kaluani. Venytteli esinahkaa terskan yli ja veteli taas alas. Kevyesti puristeli kivespussia ja hetkessä oli jo toinen kives hänen suussaan ja sitten vaihto. Sormi hyväili peräaukon ympäristöä. Ja sitten koko patukka suuhun ja kunnon imu. Tunsin hampaiden näykkivän ja kielen pyörivän terskalla. En voinut muuta kuin nojautua taaksepäin ja nauttia.
Sitten Maija nousi. Sipaisi shortsit alas ja paidan pois. Nyt nainen oli täysin alasti. Hän istahti syliini. Käsi otti vaativasti kalun haltuun ja ohjasi sen märkään, kuumaan syliin. Hänen imevä liikkeensä ikäänkuin imi koko patukan syvälle pohjaan asti. Maija osasi konstit. Tunsin miten sykkivä kulli kuumeni, paisui aina vaan. Niin ainakin tuntui. Otin Maijan rinnat käsitelyyn. Suutelin niitä ja imin. Puristelin käsin ja huohotin. Alitajussani vilahteli pelko Maijan miehen heräämisestä ja sanoinkin siitä Maijalle. Mutta ei pelkoa kuulema. No hyvä, annoin mennä ja niin antoi myös Maijakin. Hetken kuluttua olimme ihan normaalissa rakasteluasennossa ja minä pumppasin. Maija inisi ja vastasi joka työntöön.
Pikaisesti hoidimme tämän luonnollisen toimituksen. Minulta tuli kuumat sylkäisyt Maijan vatsalle ja rinnoille. Siihen Maija käsin levitti spermat. Sanoi sen olevan ihana tunne sen kuivuessa iholle ja ikäänkuin kiristyvän. Lupasi nukkua alasti miehensä vierellä ja toivovansa miehenköriläänsä tuntevan rakastelun ja sen nesteitten tuoksun herätessään.
Se oli sitten hyvää yötä ja menin pari venettä edemmäksi omaan lasikuituiseen. Siellähän se vaimo nukkui.
Mukava pano sekin
Marinot keinui
5
21508
Vastaukset
- buumanni
Olen Marinossa usein muhistellut. Minäkin. Pika pikaa ja ajankin kanssa.
- diRibeira
Yleensäkin paatissa on mukava naiskennella. Omaa ja vierasta.
- merihätä
Tervasaaren kupeessa on minun veneeni (Hki). Jos vaimon kanssa ei olla merellä niin iltakävelylläkin poiketaan silloin tällöin veneeseen pikapanolle. On se niin mukavaa.
- diRibeira
Sen uskon!
- keinuttelija
Olisikohan tapahtunut Mölandetissa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1395140"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1253265Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1253248Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m363193Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi432536Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.352243- 222188
Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2291886prööt prööt nyt ottaa vihervassaria pattiin!
Korvatkaa R kirjaimet L kirjaimilla ja sanokaa ääneen "Jari Kurri etsii pakoputkiautossaan jarruja".111844Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk881785