Tuli jotain, tai sitten ei, olisi tärkeää selvittää välit ja toivottaa hyvät jatkot. Tietämättömyys ja epävarmuus jävät kaivertamaan mieltä
Välit selviksi
ei helppoa
8385
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Olen samaa mieltä joten saa minulle soittaa
et viitti vaivautua?
En uskalla kun en ole tietoinen kenelle tää viesti on tarkoitettu.jotain tunnistetta niin toki uskallan
toivotettiin hvyin selkeät hyvät jatkot. En ole kuitenkaan katkera, tällaista elämä on.
No ei varmasti ollut tarkoitus katkaista välejä vaan pitää näkemisestä pientä preikkiä ei sellainen ole mikään sodanjulistus .joskus vaan toisella osapuolella on paljon ongelmia jotka ei liity mitenkään ystävään
Itse en taatusti sellaista ole tarkoittanut
hyötyä on paasata tollasta tuntemattomalle immeiselle ?????
kertoa sille ihmiselle itselleen. Mitä hyötyä sitä on kertoa jollekkin joka ei tunne sinua etkä sinä häntä kenelle kirjoitat!
Miksi et sitten tee niin ? Sanot että on tärkeää selvittää välit mutta anonyymejä viestejä pukkaat menemään ! Aika iso ristiriita sun puheissa.