Aika

mutta minä nyt saan kuitenkin nykäistä töpselin seinästä näitten sivujen osalta.
Toivon teille muille ikävöitsijöille parempaa onnea juttujenne kanssa.
2225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Töppeli takaisin seinään,niinku olis jo!

Äänestä

Joo, ja nyt tulet huomenna katsomaan, kuinka se hän viettää täällä koko päivän vannoen kostoa ja tuhoa sinulle. koko palsta on kauhun vallassa että kuka tuhotaan ennenkuin silloin kyllä niitä tunnisteita tulee riittävästi. Vain silloin kun in aihetta haukkua ja nimitellä, niin tunnisteet annetaan. Muuten kaikki rakkaudenosoitukset ym. laitetaan kyllä selkein tunnistein kaikille muille.

( jos minä tästä selviän niin on ihme )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyhjä olo kirjoitti:

mutta minä nyt saan kuitenkin nykäistä töpselin seinästä näitten sivujen osalta.
Toivon teille muille ikävöitsijöille parempaa onnea juttujenne kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu