Saipan junnujen valmennus

Siitävaan Junnuvalmentajat rintakaarelle niinkuin aina.

C-juniorit yhdistelmäjoukkue Ketterä/Saipa sarjan viimeinen
B-juniorit taidot ei riitä edes SM-sarjaan
A-juniorit viimeisenä monta vuotta peräkkäin
näin tehdään liigaan saipalle pelureita...
3801
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

:(:(

Äänestä
  • osu ja uppos

    Äänestä

Samalla tasollahan se liigajoukkue on myös. Pohjilla jos ties kuinka monennetta vuotta putkeen ja ensi kaudella luultavasti Mestikseen tai ainakin karsintoihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jyytuupi kirjoitti:

Siitävaan Junnuvalmentajat rintakaarelle niinkuin aina.

C-juniorit yhdistelmäjoukkue Ketterä/Saipa sarjan viimeinen
B-juniorit taidot ei riitä edes SM-sarjaan
A-juniorit viimeisenä monta vuotta peräkkäin
näin tehdään liigaan saipalle pelureita...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu