DNA 3G Taas turvallaan Hankoniemellä

Jopa 10Mb/s liittymä

ping: 676ms
Sisään: 0,22 Mb/s
Ulos: 0,08 Mb/s

Häiriötiedotteet DNA sivuilla eivät kerro mitään, vetäkää V..tu päähänne koko dna paska pulju.
1333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Viikon kesti tällä kertaa dna katkos, josta dna ei vaivautunut ilmoittamaan häiriötiedotteissa yhtään mitään. Tätä menoa mulla ei ole päässä karvan karvaa kytkysopimuksen loppuessa, kele.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


. kirjoitti:

Jopa 10Mb/s liittymä

ping: 676ms
Sisään: 0,22 Mb/s
Ulos: 0,08 Mb/s

Häiriötiedotteet DNA sivuilla eivät kerro mitään, vetäkää V..tu päähänne koko dna paska pulju.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu