Mies häiritsee kokoajan selibaattiani. Mikään seksiin viittaava ei kiinnosta ja kaikki miehen aloitteet ovat törkeitä/loukkaavia. Parisuhde on kunnossa, mutta miehessä on mitä ilmeisemmin vikaa.
Mies rikkoo selibaattini
3
521
Vastaukset
- S.seksinnälkä
Laa... lahnalainen.... ookko sie pihtari?
- Naapurin mieskin on
Mullakin aviomies yrittää koko ajan, ainakin pari kertaa kuussa, ängetä kanki tanassa viereen. Joskus suostun pienessä hiprakassa, onneks kuitenkin useimmiten pystyn estämään hänen aikeensa silloinkin. Mä en tajuu tuommoista käytöstä, ollaanhan me jo lapset tehty, miks mun pitäis vieläkin tehdä sitä. Sitä paitsi ukko muuttuu entistä yrmymmäksi koko ajan. Mikähän sitäkin vaivaa. Jos se kaipaa läheisyyttä, niin voisihan vaikka hieroa minua yllätyksenä, kun se ei koskaan tee semmosta ennenkuin kyllästyn odottamaan ja pyydän.
- trol
3/5
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3751874Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek111708Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2411338Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel51940Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.72912Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia402898Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä32724Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo68688- 54688
- 63683