Siis löytyykö mistä hyvää ohjetta kuinka omat kuvat voi siirtää esim. paitoihin, pyyhkesiin, tyynyliinoihin ym.
Olen tietoinen että on myynnissä ns. kuvien siirtopaperia joille kuva tulostetaan ja sitten silitysraudalla painetaan se kankaaseen.
Onko miten vaativa ja onnistuuko koti-oloissa, entä millailaisille kankaille, miten värit toistuvat ja mikä on niiden pesunkestävyys.
Kuva kankaalle
Kiinnostais kokeilla
1
200
Vastaukset
- kankaalle näin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh741933Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971673- 1481240
- 59688
- 198662
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6646- 55571
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462