klassinen traagisen rakkauden uhri. Syön ja juon liikaa, olen menettänyt elämänhaluni. Joka päivä on turhaa haahuilua. Mutta menköön näin.
Oon
Til the end
7329
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
vielä teini-iässä ihmettelin, kuinka ihmiset voivat menettää elämän halun ja harkita itsaria, mutta en ihmettele enään :( Kaikki vaan ei kestä nuppi tätä hullua maailmaa!
oon kyllä aina ymmärtänyt itsemurhan tekeviä ikävä kyllä. Joskus vituttaa, en mä ois halunnut syntyä tänne kärsimään, eläköön ne joilla on kaikki kunnossa.
sut taas tuoreeksi ja terveeksi.
pee.
oikeasti parantava vaikuutus. Se on australialaisen alkuperäiskansan puuputkisoitin jonka matalalla
äänellä on maadoittava ja juurruttava vaikutus. Voidaan soittaa kipeää paikkaa kohti tai käydä koko
keho läpi puhaltamalla siihen soittimen läpi.
sinulla on tuollainen putki, niin saat tulla kyllä puhaltelemaan uskon että se auttaisi!
jokainen päivä ilman rakkautta/omaa kultaa on haahuilua jos sellaista haluaa eikä saa. Mutta menköön näin. Pidän silti itsestäni huolen,syön vaikkei aina olisikaan nälkä,liikun ja pidän itseni kunnossa. Voihan se ihme tapahtua joku päivä:)