Teen sivustoja pientä korvausta vastaan (halvalla)

otoko6

Teen sivustoja 10-200eurolla riippuen miten vaikea sivuston teko on minulle. Voin tehdä halvalla pikkusia sivustoja tai isompiakin.

Minun tapa tehdä sivustoja on tehdä omia koodauksia, ja käyttää myös muiden tekemiä systeemejä (joita saa käyttää, jotka on jaettu käytettäväksi julkisesti) esim. gallerioita, foorumeita, käyttäjäjärjestelmiä ja sekoittaa omaa koodiani niihin. Tämä tarkoittaa että sivustolle pitää ehkä jättää joitain copyright merkintöjä. Nekin on tosin mahdollista saada pois. Oon tehnyt sivustoja 5 vuotta. Eli tämä on sillä tavalla jees homma että voin tehdä sivuston sinulle paljon halvemmalla kuin useimmat muut sivustojen tekijät.

En tee sivustoja yrityksille tai millekään työpaikkajutuille. Pelkästään yksityisille henkilöille tai ryhmille jotka haluaa sivuston. Teen sivustoon henkilön haluamat jutut, neuvon miten sitä käytetään, ja se on siinä.
Voit vaikka lähettää minulle malliesimerkkinä sivustojen linkkejä ja antaa niistä ideoita omaa sivustoasi varten. Voimme keskustella mesen, sähköpostin tai jonkun muun chatin välillä. Puhelinyhteyttä en ota.

Kun olet tyytyväinen sivustoosi siirrät tilisiirtona summan tililleni jonka sovimme sähköpostitse.

Osaan tehdä:
sivuston jonka ulkoasu on haluamassasi muodossa.
sivustolle galleria, foorumi, käyttäjä systeemi (kirjaudu ja rekisteröidy),
blogi, uutisjärjestelmä ja monia muita asioita joita voit ehdottaa.
Valtava määrä perusjuttuja: vieraskirjat, äänestykset ja sen sellaiset.
Sivuston ulkoasu on juuri sellainen kuin itse haluat. Jos et itse keksi voin ehdotella.
paljon muuta

sivusto tehdään sinne missä sinulla on sivutila. Jos et tiedä mikä sivutila on niin kysy sähköpostilla.

eli jos kiinnostaa ota yhteyttä:
[email protected]

9

348

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • otoko6

      ainiin ja sivut tehdään ekaksi vaikka minun sivutilalle, niin voit aina seurata sen kehittymistä sieltä.
      Sitten kun sivut on valmiit ne siirretään sinun sivutilallesi.

    • puheenjohtaja3

      Olisko antaa jotain esimerkkiä sivustosta jonka olet tehnyt?

      • otoko6

        Tällä hetkellä ei ole kuin yhessä paikassa sivutila, ja niissä sivustoissa joita olen tehnyt ei ole ulkoasua (grafiikkaa) joten ei viiti antaa vääränlaista kuvaa taidoistani. Sivustoja on kyllä ollut monenlaisia, mutta ajan kuluessa on tullut ostettua uusia webhotelleja joten vanhat on poistuneet tai ne eivät näyttäisi tämän hetkisiä taitojani.

        Ajattelin tehdä malli sivustot lähipäivinä, sitten voin pistää linkkiä!


    • otoko6
      • otoko6

    • otoko6

      tarjous ei oo enää voimassa.

    • TeeSeItse_1

      Tehkää sivunne ilmaiseksi! Miksi maksaa muille! ;)

      www.teekotisivut.co.cc

      • otoko6

        sitäpaitti tuo teekotisivut systeemi on ihan *****


    • otoko6

      toki minäkin kehotan tekemään :)

      mutta joillakin ei ole aikaa opetella, varsinkaan sellaista systeemiä jossa on käyttäjäsysteemejä ja foorumeita ym.

      nyt muuten vielä teen sivustoja! ota yhteyttä [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      108
      7556
    2. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      244
      7474
    3. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      145
      5163
    4. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      140
      4849
    5. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      50
      4593
    6. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      90
      4282
    7. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      116
      4100
    8. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      164
      1841
    9. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      9
      1619
    10. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      268
      1491
    Aihe