Teen sivustoja pientä korvausta vastaan (halvalla)

otoko6

Teen sivustoja 10-200eurolla riippuen miten vaikea sivuston teko on minulle. Voin tehdä halvalla pikkusia sivustoja tai isompiakin.

Minun tapa tehdä sivustoja on tehdä omia koodauksia, ja käyttää myös muiden tekemiä systeemejä (joita saa käyttää, jotka on jaettu käytettäväksi julkisesti) esim. gallerioita, foorumeita, käyttäjäjärjestelmiä ja sekoittaa omaa koodiani niihin. Tämä tarkoittaa että sivustolle pitää ehkä jättää joitain copyright merkintöjä. Nekin on tosin mahdollista saada pois. Oon tehnyt sivustoja 5 vuotta. Eli tämä on sillä tavalla jees homma että voin tehdä sivuston sinulle paljon halvemmalla kuin useimmat muut sivustojen tekijät.

En tee sivustoja yrityksille tai millekään työpaikkajutuille. Pelkästään yksityisille henkilöille tai ryhmille jotka haluaa sivuston. Teen sivustoon henkilön haluamat jutut, neuvon miten sitä käytetään, ja se on siinä.
Voit vaikka lähettää minulle malliesimerkkinä sivustojen linkkejä ja antaa niistä ideoita omaa sivustoasi varten. Voimme keskustella mesen, sähköpostin tai jonkun muun chatin välillä. Puhelinyhteyttä en ota.

Kun olet tyytyväinen sivustoosi siirrät tilisiirtona summan tililleni jonka sovimme sähköpostitse.

Osaan tehdä:
sivuston jonka ulkoasu on haluamassasi muodossa.
sivustolle galleria, foorumi, käyttäjä systeemi (kirjaudu ja rekisteröidy),
blogi, uutisjärjestelmä ja monia muita asioita joita voit ehdottaa.
Valtava määrä perusjuttuja: vieraskirjat, äänestykset ja sen sellaiset.
Sivuston ulkoasu on juuri sellainen kuin itse haluat. Jos et itse keksi voin ehdotella.
paljon muuta

sivusto tehdään sinne missä sinulla on sivutila. Jos et tiedä mikä sivutila on niin kysy sähköpostilla.

eli jos kiinnostaa ota yhteyttä:
[email protected]

9

359

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • otoko6

      ainiin ja sivut tehdään ekaksi vaikka minun sivutilalle, niin voit aina seurata sen kehittymistä sieltä.
      Sitten kun sivut on valmiit ne siirretään sinun sivutilallesi.

    • puheenjohtaja3

      Olisko antaa jotain esimerkkiä sivustosta jonka olet tehnyt?

      • otoko6

        Tällä hetkellä ei ole kuin yhessä paikassa sivutila, ja niissä sivustoissa joita olen tehnyt ei ole ulkoasua (grafiikkaa) joten ei viiti antaa vääränlaista kuvaa taidoistani. Sivustoja on kyllä ollut monenlaisia, mutta ajan kuluessa on tullut ostettua uusia webhotelleja joten vanhat on poistuneet tai ne eivät näyttäisi tämän hetkisiä taitojani.

        Ajattelin tehdä malli sivustot lähipäivinä, sitten voin pistää linkkiä!


    • otoko6
      • otoko6

    • otoko6

      tarjous ei oo enää voimassa.

    • TeeSeItse_1

      Tehkää sivunne ilmaiseksi! Miksi maksaa muille! ;)

      www.teekotisivut.co.cc

      • otoko6

        sitäpaitti tuo teekotisivut systeemi on ihan *****


    • otoko6

      toki minäkin kehotan tekemään :)

      mutta joillakin ei ole aikaa opetella, varsinkaan sellaista systeemiä jossa on käyttäjäsysteemejä ja foorumeita ym.

      nyt muuten vielä teen sivustoja! ota yhteyttä [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      25
      4915
    2. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      150
      4720
    3. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      197
      4644
    4. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      118
      4541
    5. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      13
      3630
    6. Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?

      Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema
      Asunnot ja asuminen
      19
      2334
    7. Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!

      Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud
      Suomalaiset julkkikset
      3
      2108
    8. Romanttinen ystävänpäivä?

      Millainen olisi hyvä ystävänpäivä hänen kanssaan?
      Ikävä
      66
      1617
    9. Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)

      Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill
      Ikävä
      21
      1221
    10. Kaisa Juuso eroaa

      Jää välittömästi sairaslomalle. Onko nyt Keskisarjan vuoro?
      Perussuomalaiset
      184
      1169
    Aihe