Teen sivustoja 10-200eurolla riippuen miten vaikea sivuston teko on minulle. Voin tehdä halvalla pikkusia sivustoja tai isompiakin.
Minun tapa tehdä sivustoja on tehdä omia koodauksia, ja käyttää myös muiden tekemiä systeemejä (joita saa käyttää, jotka on jaettu käytettäväksi julkisesti) esim. gallerioita, foorumeita, käyttäjäjärjestelmiä ja sekoittaa omaa koodiani niihin. Tämä tarkoittaa että sivustolle pitää ehkä jättää joitain copyright merkintöjä. Nekin on tosin mahdollista saada pois. Oon tehnyt sivustoja 5 vuotta. Eli tämä on sillä tavalla jees homma että voin tehdä sivuston sinulle paljon halvemmalla kuin useimmat muut sivustojen tekijät.
En tee sivustoja yrityksille tai millekään työpaikkajutuille. Pelkästään yksityisille henkilöille tai ryhmille jotka haluaa sivuston. Teen sivustoon henkilön haluamat jutut, neuvon miten sitä käytetään, ja se on siinä.
Voit vaikka lähettää minulle malliesimerkkinä sivustojen linkkejä ja antaa niistä ideoita omaa sivustoasi varten. Voimme keskustella mesen, sähköpostin tai jonkun muun chatin välillä. Puhelinyhteyttä en ota.
Kun olet tyytyväinen sivustoosi siirrät tilisiirtona summan tililleni jonka sovimme sähköpostitse.
Osaan tehdä:
sivuston jonka ulkoasu on haluamassasi muodossa.
sivustolle galleria, foorumi, käyttäjä systeemi (kirjaudu ja rekisteröidy),
blogi, uutisjärjestelmä ja monia muita asioita joita voit ehdottaa.
Valtava määrä perusjuttuja: vieraskirjat, äänestykset ja sen sellaiset.
Sivuston ulkoasu on juuri sellainen kuin itse haluat. Jos et itse keksi voin ehdotella.
paljon muuta
sivusto tehdään sinne missä sinulla on sivutila. Jos et tiedä mikä sivutila on niin kysy sähköpostilla.
eli jos kiinnostaa ota yhteyttä:
[email protected]
Teen sivustoja pientä korvausta vastaan (halvalla)
9
340
Vastaukset
- otoko6
ainiin ja sivut tehdään ekaksi vaikka minun sivutilalle, niin voit aina seurata sen kehittymistä sieltä.
Sitten kun sivut on valmiit ne siirretään sinun sivutilallesi. - puheenjohtaja3
Olisko antaa jotain esimerkkiä sivustosta jonka olet tehnyt?
- otoko6
Tällä hetkellä ei ole kuin yhessä paikassa sivutila, ja niissä sivustoissa joita olen tehnyt ei ole ulkoasua (grafiikkaa) joten ei viiti antaa vääränlaista kuvaa taidoistani. Sivustoja on kyllä ollut monenlaisia, mutta ajan kuluessa on tullut ostettua uusia webhotelleja joten vanhat on poistuneet tai ne eivät näyttäisi tämän hetkisiä taitojani.
Ajattelin tehdä malli sivustot lähipäivinä, sitten voin pistää linkkiä!
- otoko6
Esim. tuollaset sivustot osaan helposti: http://www.freethemes4all.com/phpfusion/page/1/ mutta asiakas päättää tietysti minkälaisen sivustosta haluaa. Nuo on vaan esimerkkejä.
- otoko6
tai joku tuollanen on aika hyvä esimerkki sivusta joka on helppo tehdä: http://www.freethemes4all.com/phpfusion/1137-free-music-news-black-red-php-fusion-theme.html
- otoko6
tarjous ei oo enää voimassa.
- TeeSeItse_1
Tehkää sivunne ilmaiseksi! Miksi maksaa muille! ;)
www.teekotisivut.co.cc- otoko6
sitäpaitti tuo teekotisivut systeemi on ihan *****
- otoko6
toki minäkin kehotan tekemään :)
mutta joillakin ei ole aikaa opetella, varsinkaan sellaista systeemiä jossa on käyttäjäsysteemejä ja foorumeita ym.
nyt muuten vielä teen sivustoja! ota yhteyttä [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1272727
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau562197Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.241757- 1291538
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3641308- 681293
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?711245- 891075
- 90989
- 129942