Oli pieni valkoinen näppy huulessa, mutta turautin puristamalla vähät nesteen pois, nyt ei ole enään valkoista. Samassa kohtaan ennenkin ollut. Onko se huuliherpes=yskän rokko? Onko totta, että vihreällä teellä lähtee pois? Jotkut oli jossain netin keskustelupalstalla kertoneet, että sillä lähtee, mutta mutta uusiutuuko se sit joskus?
valkoinen näppy huulessa??
muutaman x vuos
3
5780
Vastaukset
- mikä se on
nyt on punertava. En uskalla pussata miestä huulille jos yskänrokko
- ++++++++++++++++++++
koskaan parane, poistu kehosta, virus pysyy lopun ikää kun sen kerran on saanut=) Remissiossa toki voi olla, vuosikausiakin. Kellä mitenkin oireilee. Ei, ei lähde minkään värisellä teellä pois.
http://www.ihotauti.net/herpespic.htm
http://www.ihotauti.net/galleria.htm - sairaspotilas
mikä on jos on huulen niiku suun sisä puolel valkone kohta ku pelkään että se olisi suu syöpä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1472467
- 1761694
- 921588
- 691533
- 79914
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k6895- 68861
- 59825
- 61798
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes152745