Ketä nostatat ensi viikolla

kaveriani vai työtoveriani vai ketä tahansa kunhan et mua. Onneksi meille ei ole tulossa lapsia. Olisit surkea isä, kehuisit vain naapurin lapsia. Tuskin susta olisi edes lapsia tekemäänkään
5349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mitäs helvettiä sinä häntä täällä iket :D, jos noin surkea tapaus..

Äänestä

ei sulla enää ole edes teoreettisia mahdollisuuksiakaan saada mitään lapsia.Maho lehmä, mikä maho!
Syyllistät muita miehiä vaan,kato peiliin!
Sulta on varmasti jo poikkastu putket kauan sitten....

Äänestä

Aha... mites se ehkäisy meni??

Äänestä
  • lapsia? Onko ihan pakko?

    Äänestä

  • Tahot sie kirjoitti:

    lapsia? Onko ihan pakko?

    Ei tietenkään ole pakko.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hullulle kirjoitti:

kaveriani vai työtoveriani vai ketä tahansa kunhan et mua. Onneksi meille ei ole tulossa lapsia. Olisit surkea isä, kehuisit vain naapurin lapsia. Tuskin susta olisi edes lapsia tekemäänkään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu