Hyvät

lomat!
8431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mitään lomia oo !

Äänestä

ole näkyvissäkään lomaa, ei vielä edes kesälomaa.:(

Äänestä

Aikaahan Jumala loi vaikka kuinka, ei se mihinkään lopu.

Äänestä

sitten.

Äänestä

lomia kun ei ole töitäkään, eikä mitään muutakaan.

Äänestä
  • Mikä aika....,eikö saa lomailla enään.

    Äänestä

paljon !

Äänestä

kauhiast! Piti kirjoittaa jotain rohkaisevaa (kannustavaa) toivotukseksi, kun hän on lomalla, enkä tiedä vähään aikaan hänestä mitään! Mutta nettiaikani loppui! Oli typerää kirjoittaa noin, pyydän anteeksi. Olin ajatellut kirjoittaa hänelle toista kautta jotain, mutta huomasin, etten ennättänytkään kirjoittaaa ennen lomaa! Hauskaa, mielenkiintoista lomaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aika loppui! kirjoitti:

lomat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu