Mikä

sun mielestä parasta ?
24973
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

tunteen hän saa minussa aikaiseksi, eli kaikki.

Äänestä

lämmin ruumis allani...

Äänestä
  • Negrofiili on ässä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

enää mitenkään minun elämääni, hyvästi petturi T.

Äänestä
  • ollut sitten multa :)

    Äänestä

  • sitä nyt niin katkeraa Tuulille. Etkö kelvannu sille?

    Äänestä

tiukka pyllyn reikä...

Äänestä

kuristusote.

Äänestä

fallos.

Äänestä
  • mitään. en ymmärrä mitä hänessä näin.

    Äänestä

on hän.....täydellinen mies :)

Äänestä
  • ehottomasti haulikko.

    Äänestä

  • teepatäti kirjoitti:

    ehottomasti haulikko.

    Taitaa olla kuule ihan eri mies kyseessä. Kyseinen mies ei ole tietääkseni mulle kertaakaan valehdellut.

    Äänestä

Jos ihan rehellinen olen, niin pahinta tässä kaikessa on nyt se, että minä tarvitsen häntä joka solullani ja jokaisella hengenvedolla.

Äänestä

Mutta jos nyt pitää eritellä joku asia ylitse muiden niin se olisi varmaan se turvallisuuden tunne, minkä hän saa minussa aikaan. :) Mutta hänessä on monia muita hyviä asioita, joista pidän, sillä hän on unelmieni mies ja elämäni rakkaus.

Äänestä

parasta hänessä... noh, en uskonut että koskaan löytäisin ketään... ja sit löytyikin joku ihan liian täydellinen... kaikin tavoin mulle oikeanlainen mies! Ja hullaannuin häneen välittömästi.

Parasta hänessä on hulluus kaiken muun muassa... :D ja se kun saan hölmön hymyn huulilleni kesken arkiaskareiden ajatellessani häntä!

voi kun hänet saisin...

Äänestä

iloisuus ja muutenkin tosi kultainen.

Äänestä
  • Hänell' on kiva ki kirves

    Äänestä

up.

Äänestä

ja se salaperäinen katse ja olemus.. ehkä ujouskin niin kuin kiltillä naapurin tytöllä..se on tälle nallekarhulle hunajaa..

Äänestä
  • hän naapurintyttö...? :)

    Äänestä

  • .................... kirjoitti:

    hän naapurintyttö...? :)

    Tai työpaikan tyttö?

    Äänestä

ihana söpö ja hellyyttävä olemus... Mmmm :)

Äänestä
  • :) kiitos sulle!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hänessä on kirjoitti:

sun mielestä parasta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu