Varttuneitten menomesta

Tere!
Mikä olis hyvä etelän menomesta miespuoliselle 36v sinkulle? Eli mikä on 30-40 kymppisten naisten suosikki mesta nykyään?
121633
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Turkki

Äänestä
  • Turkki on ainoa paikka, jossa yli kolmekymppiset mammat ei jää nuorten kimuleiden jalkoihin. Muissa kohteissa näitä kauniita ja rohkeita nuoria on niin paljon, ettei vanhemmille ole sijaa.

    Äänestä

Kaikki kreikan saaret on kovia menomestoja ja naiset tykkää niistä enemman kuin espanjasta ku kreikassa on ystävällisiä ja kivoja ihmisiä eikä yrmeitä kielitaidottomia ääliöitä. Jos haluat oikee TOSI biletystä naisten(18-80v) niin sit ehdottomasti kypros/aya napa. SIEL ON MAHTAVIA PUBEJA.BAAREJA JA DISKIJA JA MENO MAHTAVAA joka ilta/yö. Lisäks siel on kevääl idioottivarma lämmin ja upeat rannat. Oon ollu kreikas ja kyproksel yht 26vko joten TIEDÄN.......

Äänestä

Näin "villinä ja vapaana" olen viime aikoina käynyt mm. Espanjassa ( mantereella ja Kanarialla ), Kyproksella ja Turkissa... oon tavannut kaikkialla kivoja ihmisiä, ikään- ja sukupuoleen katsomatta; Oman ikäluokankin edustajia on näissä paikoissa ollut kiitettävästi. Elokuussa on seuraavan kerran lähtö edessä etelän lämpöön - lähde messiin mukaan!

Äänestä

Ite pidän Kreikasta eniten ja oon matkustellut aika paljon.
Turkkia en suosittele sielä niitä kakaroita riittää ja meno ihan älytöntä ei enään 30v sellasesta ole kiinnostuneet.
Olen kaverin kanssa lähössä Kreetalle Haniaan
1.7. En sit tiedä millanen paikka on,mutta ainakin on kehuttu Kreetaa.
Ollaan 28v ja 36v sinkut lähe sinne :)

Äänestä
  • Turkkiin ja Marmarikseen siellä on kaikkea ja meitä sinkkunaisia lähdössä tuossa kesäkuun lopulla ja heinäkuun alussa paljon ja ikäjakauma on parikymmppisestä 40 vuotiaisiin. Siellä on muutenkin paljon naisia ja kunnollinen suomalainen mies kova sana sielläkin!!

    Äänestä

  • JokaKesä kirjoitti:

    Turkkiin ja Marmarikseen siellä on kaikkea ja meitä sinkkunaisia lähdössä tuossa kesäkuun lopulla ja heinäkuun alussa paljon ja ikäjakauma on parikymmppisestä 40 vuotiaisiin. Siellä on muutenkin paljon naisia ja kunnollinen suomalainen mies kova sana sielläkin!!

    Ei Suomalaisella miehellä ole mitään jakoa näissä karkeloissa.

    Äänestä

  • mmono kirjoitti:

    Ei Suomalaisella miehellä ole mitään jakoa näissä karkeloissa.

    Olemme suomalainen on paras, vaikka voissa paistais! Muut on vähän sellaisia tiskareita.

    Äänestä

... sinunlaisia SUOMALAISIA miehiä kaivataan Marmarikseen. Lähdemme kesäkuun lopussa pariksi viikkoa, olemme käyneet kymmeniä kertoja ennenkin, joten sulla ei tule tylsää olemaan, kun hyppäät meidän messiin. t. toinen sinkku

Äänestä
  • En juo en tupakoi ja en ole turkkilainen ilman mahdollisuuksia olen. Siispä ei!

    Äänestä

  • mmono kirjoitti:

    En juo en tupakoi ja en ole turkkilainen ilman mahdollisuuksia olen. Siispä ei!

    Saatamme ottaa muutaman rakin ja muutaman röökin, mutta haemme SUOMALAISTA miestä hauskalle reissulle mukaan!

    Äänestä

  • mmono kirjoitti:

    En juo en tupakoi ja en ole turkkilainen ilman mahdollisuuksia olen. Siispä ei!

    Tylsillä tyypeillä ei ole mahiksia missään.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Sinkkuna jälleen kirjoitti:

Tere!
Mikä olis hyvä etelän menomesta miespuoliselle 36v sinkulle? Eli mikä on 30-40 kymppisten naisten suosikki mesta nykyään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu