Ari

en malta odottaa, että taas nähdään=)
8323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Yritä jaksaa, se palkitaan :)

Äänestä
  • huomaan päivittäin nauttivani huomiostasi :)

    Äänestä

  • ikävöin kirjoitti:

    huomaan päivittäin nauttivani huomiostasi :)

    voiko päivän paremmin viettää

    Äänestä

  • ikävöin kirjoitti:

    huomaan päivittäin nauttivani huomiostasi :)

    mä koitan selvittää mieltäni.

    Äänestä

  • noin... kirjoitti:

    mä koitan selvittää mieltäni.

    No toivotaan että ikävä ei tule liian kova ja pääsette taas näkemään toisenne..:) ja tulette onnelliseksi.

    Äänestä

  • noin... kirjoitti:

    mä koitan selvittää mieltäni.

    ..tänään vain ikävöin

    Äänestä

Arista kuin särkynyt sydän palstalla?

Äänestä
  • ei ollenkaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikävöin kirjoitti:

en malta odottaa, että taas nähdään=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu