Härät,sytyttekö....

..ajatuksesta ryhtyä suhteeseen Leijonan kanssa???
2767
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllähän se voi toimiakin, itselläni ei onnistunu... Loppujenlopuks molemmat osaa olla nii ärsyttäviä. Jos tosissaan yrittää nii se toimii erittäin hyvin!

Äänestä

Morsiameni oli leijona ja se sai mun pään välistä aivan sekaisin. Olin hirveän mustis ja kun kaikki miehet kuolas sen perään niin mä en kestänyt sitä ja meille tuli ero.
Nyt kun mulla on ollut näitä naisia jos jonkilaisia, niin tuota yhtä leijonaa en vain saa mielestä pois. Leijonanainen on varmaan ainut joka kestää mun jukuripäisyyttä ja siitä on riittävästi myös vastusta ettei mene alistamiseksi. Mä sytyn vieläkin tuosta leijonasta ja välillä ikävä tekee näinkin raavaaseen mieheen kipeää. Näin ainakin mulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Leijonanainen kirjoitti:

..ajatuksesta ryhtyä suhteeseen Leijonan kanssa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu