eli mikä aine sopisi kun keittiön pöytä ja tuolit natisevat?Jotain tököttiä niihin pitäisi laitta,ruuvien kiristystä ja löysäystä on kokeiltu ,ei auta
natiseva keittiön kalusto
5
1774
Vastaukset
- Nussija Ilimari
naijessa natista, se on totta, siks siirryinkin jatkamaan lattialle, koska pöytä ei ole hommaan tarkoitettu.
Pirttikalusto kyllä nussimisen kestää, vaikka nitiseekin, natiseehan sänkykin, useimmiten, kun oikein kunnolla takaapäin tölömii meneen..
Asiasta kolomanteen, kokoa kalusto liiman kanssa, mikäli et ajatellut sitä enää purkaa, puu kalusteeseen puuliima.- Tavat kunniaan
Ettei minua pirtin pöydällä naija kestäköön tai ei .Kaiken laiset pervot tänne kirjoittelee nitisee ja lotisee voi herranen sentään.
- lotisee
Tavat kunniaan kirjoitti:
Ettei minua pirtin pöydällä naija kestäköön tai ei .Kaiken laiset pervot tänne kirjoittelee nitisee ja lotisee voi herranen sentään.
Vastauksisa
- Nussija Ilmari
lotisee kirjoitti:
Vastauksisa
os kiiltoliimalla ja ruuveilla kunnolla sen kokosit, niin kestää NUSSIA kyllä kummasti, voin vaikka poiketa, niin koeajetaan se!
- Juluma mulukkunen
Tavat kunniaan kirjoitti:
Ettei minua pirtin pöydällä naija kestäköön tai ei .Kaiken laiset pervot tänne kirjoittelee nitisee ja lotisee voi herranen sentään.
Otatko poskeen, vai panenko perseeseen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 684296
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺674137Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭363552Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163123Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle342792En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142562Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102334IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm251461Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1571282Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli751059