Fujitsu Amilo ja dna mookula!

Moi! Saimme kokeiluun Dna mokkulan muutamanvuodenvanhaan Fujitsuun ja tuntuu että tuuletin huutaa taúkoamatta ja ei pysähdy ollenkaan!! Mokkulan vika? sekö saa koneen kuumenemaan? ei jotenkin sovi tähän?
4229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No huutaako tuulettin kun mokkulan ottaa irti?

Äänestä

Ei taida sopia. Itsellä on HP notebook ja Compag ja Dna mokkula (Nokia) ei toimi. Ikävä kun joutuu pitämään kahta eri liittymää että toimii. No, syksyllä jo loppuu DNA:n sopimus...

Äänestä

Täl viikolla lähtee mokkula kokkula takasin DNA sedille. Ei huuda tuuletin kun ottaa kokkulan irti usbista...

Äänestä

Fujitsu on täyttä paskaa muutenkin. Mun kannettava on nyt ollu käytössä n. 2 vuotta, näyttö lähteny irti, hiiren nappulat jumittuu, ja muutenkin surkea. Ja tästä sai maksaa 600e. Parempi olis jos vaihtasit konees johonki muuhun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mokkulahousuissa kirjoitti:

Moi! Saimme kokeiluun Dna mokkulan muutamanvuodenvanhaan Fujitsuun ja tuntuu että tuuletin huutaa taúkoamatta ja ei pysähdy ollenkaan!! Mokkulan vika? sekö saa koneen kuumenemaan? ei jotenkin sovi tähän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu