sä sekoitit mun pään täysin..
eilen nähtiin viimeksi..
m-->n
eilen nähtiin viimeksi..
m-->n
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
väärään paikkaan! Ei täällä kukaan ole nähnyt ketään vuosikausiin! Hämähäkinseitit kasvaa täällä kaipaavilla.
Niinhän tuo mokoma on ajatuksissa ollut tänään.
Jaa,että ihan mokomaki.
Tää oli hauska. Tosiaan, memorial kryptahan tämä paikka on.
näit?????
En lähde tämän enempää avautumaan. Totesin vain tilanteen.
näin eilen just hänet:) Ja olen aivan jalaton, niin ja järjetön;)
Ihanan söde on hän, hänellä taisi olla eilen lucky day;)
nähtiin? Olisko ollut mun työpaikalla?
mutta ei nähty työpaikalla, talvilomaa oltiin kuluttamassa samassa paikassa....
Ei kun vai mun?
ihan sattumalta törmäsimme ... kummasti vain hän on alkanut minun ajatuksissani ja unissani kummittelemaan, tehneenkö tämä sinkkuna olo sekä kevät tepposiaan... ;D
Jos tässä vaiheessa kevättä ihmiset ovat jo näin sekaisin, niin mikähän on tilanne parin kuukauden päästä:D
Piti vain käydä teitä vähän "kiusaamassa" itse samoista oireista itsekkin "kärsinyt".
Joo,hyviä öitä vaan sitten kaikille mokomakkeille.
Ja näkemisiin.
Kiusanhenki toivottelee myös (hullua kyllä) tuntemattomille täällä öitä ja näkyilyjä, mutta sekaisinhan tässä ollaankin. Lievä harhaisuus nostaa joskus päätään. Hymyilee itselleen ja siirtyy muihin puuhiin.
Mietippä mistä puhut ja katso peiliin.
Siis mitä? Itselleni naureskelen ja omalle hölmöydelleni , ei kai siinä mitään pahaa ole? Eihän täällä oikeasti voi tietää kuka kukin on jos ei ole tunnisteita. Toivottelen siis avaruuteen toivotteluni.
Hyvä. Tätähän tarkoitin. Löytyihän se yht."sävel" sieltä sittenkin.