NÄYTELMÄ SEISKASSA

Siellä Arto polvillaan Tuksun eessä pyytää anteeksi, niin näyteltyä että tekee pahaa! Mikä helvetin teatteridraama tää on! Vuorosanat suoraan laitettu suuhun! Arto kun ei ole hyvä näyttelijä niin sen näkee heti mistä tässä on kyse.
2194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tullu joutavaa paskalehteä moneen vuoteen. Joskus tullu jotain näytenumeroita, jotka oon selannu läpi. Ihan samat jutut kuin 5v sitten, kun olin vielä kyseisen lehden asiakas.

Äänestä

.........jos haluatte tuollaisen paskaviihteen loppuvan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seiska on nolo! kirjoitti:

Siellä Arto polvillaan Tuksun eessä pyytää anteeksi, niin näyteltyä että tekee pahaa! Mikä helvetin teatteridraama tää on! Vuorosanat suoraan laitettu suuhun! Arto kun ei ole hyvä näyttelijä niin sen näkee heti mistä tässä on kyse.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu