Mummu ja

te ootte ... ;´) jotain...
5247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

eipä kestä, kriminaali.

Äänestä

Ilo on minun puolellani, ainakin hetkellisesti :D

Äänestä

voiko olla totta.. Anne-Mari ja mummu.. Enkä tarkoita tuolla mitään lesbo-tai bijuttua tai et mummu olis 'mummu.. Vaan ihan oikeasti mummu, siis iältään sen ikäinen (luulisin et sijoittuu varmaan johonkin 65-70 vuoden väliin, ehkä enemmänkin.. en tiedä). Niin paljon tuli viitteitä siihen suuntaan viime syksynkin mittaan.. Kiusantekoa ihan selvästi. Mut sanonpa vaan ettei kovin tervettä enää sellainen touhu.

Äänestä
  • Ihan suoraan sanottuna, turhaanpa minä tuota täällä kyselen koska tiedän miten asiat on. Ei sitä moiseen törmää monestikaan elämässä. Tuskin toista kertaa tämän elämän aikana.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ja ne kirjoitti:

te ootte ... ;´) jotain...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu