Tiedätkö millaista on juosta rullaportaita väärään suuntaan, jalat siinä menevät alta. Niin hassusti kävi, takuulla nauraisit jos näkisit sen videolta. Mistä tupsahdit siihen häiritsemään mielenrauhaani - tänään on viimeinen päivä ja huomenna ensimmäinen. Kohtalon ivaako tämä on vai mitä? En enää tiedä missä on länsi ja missä itä. Tiedän vain että olet kaunis ja haluttava.
takaisin lähtöruutuun...
skumppa
27594
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
joku sun vanha tuttu/ihastus..? Ihanaahan sellanen pieni mielenrauhan järkkyminen on aina välillä:) kunhan ei pääse tilanne turhan epätoivoiseksi muodostumaan. Ihana kevät!
juostaankohan samoissa portaissa?
;)
Olenpa hyvinkin S ;)!
Nooh, paljastas jotain muutakin.. ;)
Heh, muakin S kiinnostaisi
Toivottavasti kukin löytää oman ässänsä ;)!
Nähtiinköhän kenties tänään..?
Kyllähän me nähtiin tänään parin viikon tauon jälkeen :)!
Ei siitä ihan paria viikkoa taida olla.. hmmm.. en kyllä ihan nyt muista tarkkaan..
Milloinkas mulla on mahdollisuus katsella sua seuraavan kerran? Sunnuntaina? ;) Entäs ensi viikolla....?
Seuraava mahdollisuutesi ;) taitaa olla vasta ensviikon to:na, mutta mielelläni näkisin sua jo su:na :)!
Niinkö... :) Voipas ollakin, että huomenna käyn, yleensä sunnuntai on mun vakkaripäivä :) Katsotaan, pääsenkö. Kunpa saisin joskus suuni auki, oikeesti en ole niin tylsä tai tyly miltä varmasti vaikuttaa, olen vaan turkasen ujo toisinaan..!!
Sorry, ajattelin sun viestin väärin :D
Mutta silti olisin halunnut nähdä sinut tänäänkin... :)
Eipä haittaa "väärinymmärrys"! Mieluummin ujo kuin liian itsevarma luonteeltaan, joten uskallusta mukaan etkä muutenkaan vaikuta ollenkaan tylsältä tai tylyltä. Hymyily sopii sulle ja nähdään viimeistään tulevana to:na :)!
Ihana kuulla että et pidä mua tylynä, olin aika varma että niin on.. joskus vaan käyttäytyy just päinvastoin mitä haluaisi, mistä lie sekin johtuu. Ittelle tuo ujous on lähinnä vankila.. en tykkää, mutta semmonen olen :D
Haluaisin tietää minkä ikäinen olet...? En nimittäin tiedä sinusta kuin nimen ja ammatin :/
Pieni tarkennus.. iällä ei siis ole mitään merkitystä, en sillä kysy :) Mietin vain, että jos et olekaan hän joksi sinua ajattelen.. nimimerkkisi on kyllä aika lupaava ;) Tai jos minä en olekaan hän jota sinä ajattelet.. vaikka tähän mennessä oikeastaan kaikki on täsmännyt ;)
Toivon että näen sinut torstaina! Saapa nähdä, tunnetko minut vielä ;D
Oletko muuten sama "skumppa" joka on kirjoittanut tänne aiemminkin nuo pari viestiä?
Näimmekös tänään? Tärisen vieläkin.... ;)
Tää näköjään meni sitten melkein yksinpuheluksi koko homma... :(
Jos oikeasti haluat minuun tutustua, niin löydät minut facesta. Ja puhelinkin mulla on.. numeron kyllä halutessasi saat selville. Tänne en enää kirjoita.
En ole ehtinyt täällä hetkeen käydä ja oletpa ärhäkkänä vastailemassa takaisin päin ;)! Nähtiin kyllä to:na ja aiheutit värinä tärinää mussakin, mutta näytit samalta kuin ennenkin eli aina yhtä ihastuttavalta :)! Iältäni olen vähän yli kolmekymppinen. Kuitenkin muutama asia ei enää valitettavasti täsmää eli ihastukseni tietää musta muutakin kuin nimen ja ammatin. Itse taas tiedän ihastukseni numeron eikä hän tietääkseni ole facessa. Harmi homma, sillä tähän mennessä melkeinpä kaikki täsmäsi ja ajattelin kerrankin löytäneeni neulan heinäsuovasta, mutta tämä taisikin olla liian hyvää ollakseen totta!
Kyllä, olenkin ärhäkkä tapaus ;)
Kerrotko kuitenkin, onko nimimerkkisi nimeesi viittaava? Entä minkä väriset hiukset ihastuksellasi on? ;) Vaikka se en minä olekaan, ilmeisesti..
Ärhäkkyys on tarvittaessa hyödyllistäkin ;)! Kyllä nimimerkistäni voi päätellä nimeni ainakin kautta rantain :)! Vaaleat hiukset löytyvät ihastukseltani.
Kuinka vaaleat? ;) Entä minkäs väriset itselläsi? Ja kerrotko ihastuksesi etunimen ekan kirjaimen vaikkapa..?
Kaikki muu täsmää, mutta tuo vain, että en hänestä tiedä muuta kuin nimen ja ammatin.. no, osoitteen sain selville viimeinkin ;D
p.s. oletko nyt varmasti kirjoittanut nimeni oikein facebookissa..? ;;D
No, vaalean vaaleat kuin myös itsellänikin ;)! Mitähän kautta sait osoitteen selville, sillä sitä ei ole kovinkaan helppo löytää? Voit vaikkapa itsekin kertoa oman nimesi etukirjaimen tai toki koko nimesikin käy, sillä sähän sen taidat tietää parhaiten, heh! Itseasiassa löydyt nimelläsi oikeinkirjoitettuna ;D facebookissa, mutta ilman kuvaa...täsmääköhän tämä vielä??? Multa kyllä löytyy sieltä kuvakin.
kattokaapahan vielä fb:n yksityisyysasetukset. Ite olin laittanut itelleni vahingossa sellaiset asetukset ettei mua löydä fb:stä nimellä eikä millään kuin pelkästään nykyiset kaverit
Taisi mennä pupu pöksyyn ;D?