ikävöitkö sä

täällä jotain Satua ;)
7205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En ikävöi.

Äänestä
  • kerran tuntui olevan sinun/häneen perään aika lailla, niin mietin vaan että onko tunteet molemminpuoleisia.

    Äänestä

kyllä kiinnosti mua aikoinaan mut häntä ei mä tainnut kiinnostaa.

Äänestä

Menneet on menneitä. Tiedät sen,vain sinua.

Äänestä
  • :)

    Äänestä

ikävöi Satua. Onko aloittaja Helsingistä vai mistä päin Suomea.

Äänestä
  • oo itse Satu. Anteeksi jos käsitit väärin. mutta mä oon länsi-suomesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietin vaan kirjoitti:

täällä jotain Satua ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu