Uusi ulkonäkö.

Ei silti talousrikos

Palstan uudistunut ulkomuoto on sekava ja vaikeasti hahmotettava. Pitkien ketjujen seuraaminen on vaikeaa, koska postukset ovat luottevissa vain yhdellä tapaa.

Että pieleen meni.

8

162

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vanha takaisin

      samaa mieltä!

    • AdaFlink

      Ihan ketuilleen meni uudistus. Eihän noita pitempiä viestiketjuja viitti edes alkaa selaamaan, koska silloin pitää kahlata koko hiton viestiketju alusta loppuun asti läpi ja siitä huolimati ei pysty kohtuuajassa kohdistamaan, jotta kenen viestiin kukakin on vastannut. Pelkkää sekametelisoppaahan tuollainen on.

      Miksi ylipäätään pitää tehdä jatkuvasti noita "uudistuksia"? Moneskohan uudistus tää oli viimeisen parin kolmen vuoden aikana? Nyt toteutettu Suomi24 uudistus oli aimo harppaus huonompaan. Ei siinä ainakaan mitään käyttäjämukavuutta ole ajateltu.

      Ja mitaan ette voi...

      • Paska ja tosi paska

        http://keskustelu.suomi24.fi/node/9697518

        Käykää tuolla linkissä pyytämässä puuta takas !! Tää on ihan mahroton seurattava pitkille ketjuille tää uusi systemi. Kuka vastaa kenelle ja mitä ja missä ja missä se uusin vastaus on ?? Ei toimi jos ketjussa yli 10 vast


    • Uudistuksi tehdään kun on aikaa, rahaa ja kapasiteetia.
      Yhteiskunnan laitoksetkin päällikön vaihtuessa vaihtavat nimeä ja logoa.
      Mainostoimistot ne tekevät maksua vastaan ja nimen tulee olla enemmän tai vähemmän amerikasta kotoisin.
      Nimessä tulee lisäksi olla vahintään yksi C kirjain.

      Työllisyyden kannalta hyvä vaikka se ei mitään suuhun pantavaa tai elämää helpottavaa tuotakkaan.

      Kunhan puuhastellaan.

    • komposti

      Koska palsta yleensäkin on sisällöltään sekava, ja suurin osa kirjoituksista erittäin sekavia, kuten kirjoittajansakin, ei haittaisi, vaikka sekotettaisiin vielä lisää.

      • PERSEESTÄ

        TOTTA UUDISTUS


    • hanuristaon

      Uusi ulkoasu on suoraan sanottuna perseestä. Helvetinmoista mössöä. Mistä näitä sivuntekijöitä riittää, joille tärkeintä on saada mahtumaan mahdollisimman paljon yhdelle sivulle, -kele, -vetti. sivuston luettavuudella ei mitään väliä. kunhan vaan on mahdollisimman paljon älykivaa pikselimössöä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4388
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      150
      3187
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      48
      2502
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      51
      2435
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      98
      2115
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1883
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      23
      1632
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1616
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      161
      1484
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      34
      1253
    Aihe