Palstan uudistunut ulkomuoto on sekava ja vaikeasti hahmotettava. Pitkien ketjujen seuraaminen on vaikeaa, koska postukset ovat luottevissa vain yhdellä tapaa.
Että pieleen meni.
Uusi ulkonäkö.
8
159
Vastaukset
- vanha takaisin
samaa mieltä!
- AdaFlink
Ihan ketuilleen meni uudistus. Eihän noita pitempiä viestiketjuja viitti edes alkaa selaamaan, koska silloin pitää kahlata koko hiton viestiketju alusta loppuun asti läpi ja siitä huolimati ei pysty kohtuuajassa kohdistamaan, jotta kenen viestiin kukakin on vastannut. Pelkkää sekametelisoppaahan tuollainen on.
Miksi ylipäätään pitää tehdä jatkuvasti noita "uudistuksia"? Moneskohan uudistus tää oli viimeisen parin kolmen vuoden aikana? Nyt toteutettu Suomi24 uudistus oli aimo harppaus huonompaan. Ei siinä ainakaan mitään käyttäjämukavuutta ole ajateltu.
Ja mitaan ette voi...- Paska ja tosi paska
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9697518
Käykää tuolla linkissä pyytämässä puuta takas !! Tää on ihan mahroton seurattava pitkille ketjuille tää uusi systemi. Kuka vastaa kenelle ja mitä ja missä ja missä se uusin vastaus on ?? Ei toimi jos ketjussa yli 10 vast
Uudistuksi tehdään kun on aikaa, rahaa ja kapasiteetia.
Yhteiskunnan laitoksetkin päällikön vaihtuessa vaihtavat nimeä ja logoa.
Mainostoimistot ne tekevät maksua vastaan ja nimen tulee olla enemmän tai vähemmän amerikasta kotoisin.
Nimessä tulee lisäksi olla vahintään yksi C kirjain.
Työllisyyden kannalta hyvä vaikka se ei mitään suuhun pantavaa tai elämää helpottavaa tuotakkaan.
Kunhan puuhastellaan.- komposti
Koska palsta yleensäkin on sisällöltään sekava, ja suurin osa kirjoituksista erittäin sekavia, kuten kirjoittajansakin, ei haittaisi, vaikka sekotettaisiin vielä lisää.
- PERSEESTÄ
TOTTA UUDISTUS
- hanuristaon
Uusi ulkoasu on suoraan sanottuna perseestä. Helvetinmoista mössöä. Mistä näitä sivuntekijöitä riittää, joille tärkeintä on saada mahtumaan mahdollisimman paljon yhdelle sivulle, -kele, -vetti. sivuston luettavuudella ei mitään väliä. kunhan vaan on mahdollisimman paljon älykivaa pikselimössöä.
Tiistaina 8.3 ja 15.3 Suomi24 julkaisee uuden päivityksen.
Tässä linkki
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9701973
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191632
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991468Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy35859Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29829Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50756Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?36749Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56708Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37700Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s42699Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37663