ahmad on hyva nimi

ja muhamed tai abdullah. Silloin kaikki polvistuvat hanen eteensa!

ja sitten paasette paratiiziin naimaan!
159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sitä minäkin olen mieltä.
Sitäpaitsi ei abdullahin eikä muhammedin tarvii koskaan mennä töihin, onhan suomessa kohta tuhansia näitä jotka astrid on tänne hyysännyt moskeijoitaan perustamaan kiinteistöihin jotka isämme ja isoisämme rakensivat aikanaan.
Kun katsoo noita pohjoisafrikan uutisia ja on 50v katsonut niin kuka siellä töitä tekee, kaikki vain heiluttavat käisään ylös ja alas ja huutaa rytmisesti naama ammollaan jotain outoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gapriel 2 kirjoitti:

ja muhamed tai abdullah. Silloin kaikki polvistuvat hanen eteensa!

ja sitten paasette paratiiziin naimaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu