Ohjainviidakko, minkä valmistajan ohjain Wiille

viipuli

Niin, en tiedä pitäisikö tämä olla tuolla Nintendon kategoriassa vai täällä, mutta kokeilen nyt tästä..
Sitä tässä tosiaan mietin, että mitä eroa noilla tarvikevalmistajien ja Nintendon omien ohjaimien välillä on? Pitäisi ostaa toinen Wii ohjain, mutta en nyt oikein osaa päättää, että pitääkö se olla mieluummin ihan Nintendon alkuperäinen vai toimisiko nuo tarvikevalmistajien ohjaimet yhtä hyvin? Onko noissa tarvikevalmistajien ohjaimisssa ollu häikkää toimivuudessa Wiin kanssa?

2

151

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • viipuli

      uppista

    • jultsu_98

      Siintä vaan osta vaikka halvin, kaikkien ohjainvalmistajien ohjaimet toimivat samalla tavalla. Itse suosittelen Mad Caz:in ohjaimia, ovat halpoja, toimivat hyvin (joissakin peleissä paremmin kuin Nintendon omat) ja niissä on erilaiset nappulat (vähän vaihtelua pelaamiseen)

      http://hintaseuranta.fi/kori.aspx?sisalto=491781,400899

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      616
      1615
    2. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      44
      867
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      486
      751
    4. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      12
      721
    5. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      45
      662
    6. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      41
      614
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      566
    8. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      32
      533
    9. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      510
    10. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      160
      494
    Aihe